تیم ملی ایتالیا از ایتالیا معذرت می خواهم ولی....


تیم ملی ایتالیابه گزارش سرویس خبر ورزشی 1ملت ایتالیا که در دیدار رفت پلی آف جام جهانی مقابل سوئد با یک گل شکست خورد , در دیدار دیشب در سن سیرو موفق به جبران این نتیجه نشد و از رسیدن به جام جهانی بازماند - تیم ملی ایتالیا از ایتالیا معذرت می خواهم ولی....بازدید : 185 نفر

به گزارش سرویس خبر ورزشی 1ملت ایتالیا که در دیدار رفت پلی آف جام جهانی مقابل سوئد با یک گل شکست خورد , در دیدار دیشب در سن سیرو موفق به جبران این نتیجه نشد و از رسیدن به جام جهانی بازماند. ونتورا در کنفرانس مطبوعاتی شایعه استعفایش را تکذیب کرد , اما از مردم کشورش به دلیل این ناکامی عذرخواهی کرد.

در رختکن استعفا دادید؟

نه در رختکن راجع به استعفا حرفی زده نشد. رختکن جای مناسبی برای صحبت راجع به این طور مسائل نیست. از نتیجه ای که گرفتیم متاسفم و تنها می‌توانم بگویم که از لحاظ ورزشی برای ما این حذف بسیار سنگین است , زیرا من مطمئن بودم که امشب می‌توانیم صعود کنیم؛ ولی فوتبال همیشه همین بوده است. سال‌ها فوتبال را می‌شناسم و باید این نتیجه را قبول کرد.

افتخار می‌کنم که بخشی از تیم ملی ایتالیا بوده ام. افتخار می‌کنم که با قهرمانان بزرگ و جوانانی که در حال پیشرفت هستند , کار کردم. متاسفم به خاطر اتفاقاتی که امشب رخ داد و برای بار هزارم متوجه شدم که مردم ایتالیا چه شور و انگیزه و هیجانی دارند. از همه به خاطر حمایتی که از ما کردند , ممنونم و لیاقت مردم و تیم ما بیش از این بود.

 

اینکه شما در این شرایط هستید مسئولیت سنگینی است. آیا استعفا خواهید داد؟

این چیزی‌ میباشد که با فدراسیون درخصوص اش صحبت خواهیم کرد و تصمیم گیری خواهد گردید.

 

همانطور که می‌دانید بوفون , کیه لینی , ده روسی و بارزالی بازنشسته شده اند. با رئیس فدراسیون بعد از این اتفاقات چگونه صحبت خواهید کرد؟

لحن ما برای این صحبت , لحنی معمولی خواهد بود و نوع خاصی از صحبت کردن وجود نخواهد داشت. هدف ما جام جهانی بود , هدف فدراسیون جام جهانی بود , هدف همه جام جهانی بود؛ ولی این اتفاق میسر نشد و از این بابت متاسفم. در مورد اینکه شرایط بازیکنان چگونه خواهد بود باید بگویم که با تمام بازیکنان صحبت کردم. هر کسی تصمیمش را گرفته و نمی‌توانیم راجع به آنها حرف بزنیم. الان فقط می‌توانیم راجع به امشب صحبت کنیم و نه آینده.

 

 

 

 

بزرگترین اشتباهی که مرتکب شدید چه بود؟ از این اتفاق بدتر چه خواهد بود که شما را به استعفا برساند؟

من گفتم که راجع به استعفا صحبت نکردم , اگر راجع به موضوعی صحبت کرده بودم , می‌توانستم حالا درخصوص اش صحبت کنم. من قبلا هم گفته بودم که منتظر رسیدن به پلی آف بودیم. اینطور شد که به سوئد خوردیم و شما دیدید که چه اتفاقاتی رخ داد. فوتبال اینگونه است. باید این شکست را قبول کرد و این صحبت ها فایده ای ندارد.

 

آقای سرمربی شما هنوز دلیلی برای اینکه استعفا ندهید , می‌بینید؟

الان واقعا روحیه مناسبی برای فکر کردن و تصمیم گیری درخصوص این موضوع را ندارم. در آینده همه چیز مشخص خواهد گردید. باید خودم فکر کنم , باید با فدراسیون مشاوره کنم و بعد از آن هر تصمیمی بگیرم قابل قبول خواهد بود.

 

بعد از این سقوط می‌خواهید از ایتالیایی ها معذرت بخواهید؟

بله حتما بله , از نتیجه معذرت می‌خواهم. البته به خاطر کارهای نکرده معذرتی نمی‌خواهم , زیرا تمام تلاشم را انجام دادم؛ ولی به خاطر نتیجه متاسفم.

 

سقوط شاید بعد از بازی با اسپانیا در مادرید شروع شد. چرا اوضاع اینگونه شد؟

نمی‌شود اینطور صحبت کرد. این صحبت‌هایی میباشد که الان مطرح می‌کنیم و به شکست امشب بستگی دارند. الان یکی از خبرنگاران می‌گویند باید از ایتالیا معذرت بخواهید. درست است , ولی این دلیل نمی‌شود که بگوییم ما تمام تلاشمان را انجام ندادیم.